0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain لالیگا
Real Valladolid
-
-
رئال مادرید
بازی شروع نشده است
23:30
اتلتیکو مادرید
0
0
لگانس
Finished
14:30
رئال سوسیداد
3
0
RCD Mallorca
Finished
21:00
ختافه
1
0
Real Betis Balompie
Finished
18:30
سلتا ویگو
0
0
ایبار
Finished
16:30
  Italy سری آ
ناپولی
-
-
یوونتوس
بازی شروع نشده است
23:15
اینترمیلان
1
1
کالیاری
Finished
15:00
Hellas Verona
3
0
US Lecce
Finished
17:30
Parma Calcio 1913 S.r.l.
2
0
اودینزه
Finished
17:30
سامپدوریا
0
0
ساسوئلو
Finished
17:30
آ. اس. رم
1
1
لاتزیو
Finished
20:30
  France Ligue 1
لیل
-
-
Paris Saint Germain
بازی شروع نشده است
23:30
Olympique Lyonnais
3
0
FC Toulouse
Finished
17:30
FC Nantes
0
1
FC Girondins Bordeaux
Finished
19:30
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
پرسپولیس
2
0
تراکتورسازی تبریز
Finished
15:15
نفت مسجد سلیمان
2
0
صنعت نفت آبادان
Finished
15:30
  Portugal Primeira Liga
FC Pacos Ferreira
0
2
SL Benfica
Finished
21:00
Famalicao
0
1
CD Santa Clara
Finished
18:30
CD Aves
-
-
Boavista FC
بازی شروع نشده است
23:30
CD Tondela
0
3
Vitoria Setubal
Finished
18:30
بلننسس
2
1
Portimonense SC
Finished
18:30
  Germany Bundesliga
بایرلورکوزن
3
0
Fortuna Dusseldorf
Finished
20:30
وردربرمن
0
3
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
18:00
  Netherlands Eredivisie
FC Groningen
2
1
Ajax Amsterdam
Finished
17:00
PSV Eindhoven
1
1
FC Twente Enschede
Finished
19:15
Willem II Tilburg
0
0
PEC Zwolle
Finished
17:00
Vitesse Arnhem
1
1
FC Emmen
Finished
14:45
  England FA Cup
Tranmere Rovers
0
6
منچستریونایتد
Finished
18:30
منچسترسیتی
4
0
فولهام
Finished
16:30
Shrewsbury Town
2
2
لیورپول
Finished
20:30
  Scotland Premiership
Heart of Midlothian
2
1
Glasgow Rangers
Finished
18:30
ST Mirren
0
0
Aberdeen FC
Finished
16:00
  Belgium First Division A
KV Kortrijk
2
2
Club Brugge
Finished
20:30
Royal Antwerp FC
-
-
SV Zulte Waregem
inprogress
22:30
Cercle Brugge
1
2
RSC Anderlecht
Finished
17:00
  Greece Super League 1
AEK Athens
0
0
Olympiacos Piraeus
Finished
21:00
AO Xanthi FC
2
2
OFI Kreta
Finished
16:30
Panionios
1
0
Atromitos Athinon
Finished
16:30
Panaitolikos
2
0
Aris Thessaloniki
Finished
18:45
  International Clubs CAF Champions League, Group B
AL Ahly SC (EGY)
-
-
Etoile Sportive DU Sahel
inprogress
22:30
  International Clubs CAF Confederations Cup, Group A
Al-Masry
-
-
FC Nouadhibou
inprogress
22:30
  Turkey Super Lig
Atiker Konyaspor 1922
0
3
گالاتاسارای
Finished
19:30
Denizlispor
0
3
Antalyaspor AS
Finished
14:00
Goztepe SK
2
1
Besiktas JK
Finished
16:30
  Israel Premier League
Beitar Jerusalem FC
-
-
Sektzia Ness Ziona FC
inprogress
21:45
Maccabi Netanya FC
1
0
Hapoel Hadera
Finished
20:30
  Cyprus 1st Division
Apollon Limassol
3
2
Ethnikos Achnas
Finished
17:30
NEA Salamina Famagusta
1
1
Enosis Neon Paralimni
Finished
19:30
AC Omonia Nicosia
1
0
Anorthosis Famagusta
Finished
18:30
  Brazil Mineiro, Modulo I
Atletico Mineiro MG
-
-
Tupynambas FC MG
inprogress
22:30
AA Caldense MG
2
0
Uberlandia EC MG
Finished
01:30
Villa Nova AC MG
-
-
America FC MG
بازی شروع نشده است
02:30
Tombense FC MG
-
-
Cruzeiro EC MG
بازی شروع نشده است
02:00
BOA EC MG
0
0
Coimbra EC MG
Finished
16:30
URT MG
-
-
CA Patrocinense MG
بازی شروع نشده است
22:30
  Switzerland Super League
BSC Young Boys
2
0
FC Basel 1893
Finished
18:30
FC ST Gallen 1879
3
1
FC Lugano
Finished
18:30
FC Thun
2
1
FC Sion
Finished
18:30
  Australia A-League
Western United FC
3
4
Adelaide United FC
Finished
10:30
  Spain LaLiga 2
Girona FC
-
-
Real Oviedo
inprogress
23:00
Albacete Balompie
0
1
RC Deportivo La Coruna
Finished
18:30
CF Malaga
2
2
CD Mirandes
Finished
14:30
Rayo Vallecano
1
1
Extremadura UD
Finished
20:45
AD Alcorcon
3
1
SD Ponferradina
Finished
20:45
UD Almeria
0
2
CF Elche
Finished
18:30
  Argentina Superliga
CD Godoy Cruz
0
1
CA River Plate
Finished
04:15
Arsenal De Sarandi
1
1
Newells Old Boys
Finished
00:05
CA Central Cordoba SE
1
0
Colon De Santa Fe
Finished
02:10
CA San Lorenzo Almagro
1
1
Estudiantes De La Plata
Finished
02:10
  Brazil Alagoano
CR Brasil AL
-
-
Murici FC AL
inprogress
22:30
  Egypt Premier League
Al-Mokawloon Al-Arab
2
0
Tanta
Finished
18:30
  Turkey 1. Lig
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
1
0
Balikesirspor
Finished
14:30
Adana Demirspor
2
2
Boluspor
Finished
19:30
Hatayspor
2
0
Menemen Belediye Spor
Finished
14:30
Eskisehirspor
0
0
Adanaspor
Finished
17:00
  South Africa Premier League, Reserve
Golden Arrows
1
1
Stellenbosch Fc
Finished
11:30
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Guanabara
CR Flamengo RJ
3
2
Volta Redonda FC RJ
Finished
00:30
Boavista SC RJ
0
1
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
01:30
Bangu AC RJ
-
-
Fluminense FC RJ
inprogress
22:30
AA Portuguesa RJ
-
-
Resende FC RJ
inprogress
22:30
  International Youth U23 AFC Championship, Knockout stage
Republic of Korea
0
0
Saudi Arabia
Finished
16:00
  Colombia Primera A, Apertura
CA Bucaramanga
0
2
AD Cali
Finished
00:35
Club Deportivo Junior FC
2
0
CD La Equidad
Finished
02:40
America De Cali
3
1
CD Alianza Petrolera
Finished
04:45
Boyaca Patriotas FC
-
-
Cucuta Deportivo FC
بازی شروع نشده است
23:45
  Mexico Primera Division, Clausura
Club Leon
3
0
CF Pachuca
Finished
06:30
Pumas Unam
-
-
CF Monterrey
inprogress
21:30
Tigres Uanl
2
1
Atlas FC
Finished
04:30
Cruz Azul
3
0
Club Santos Laguna
Finished
02:30
Guadalajara Chivas
2
2
Deportivo Toluca FC
Finished
06:35
  Italy Serie B
Ascoli Calcio 1898 FC
-
-
Frosinone Calcio
بازی شروع نشده است
23:30
FC Crotone
1
2
Spezia Calcio
Finished
17:30
Venezia
1
1
Trapani Calcio
Finished
17:30
  India I-League
Indian Arrows
0
2
Real Kashmir FC
Finished
12:00
Gokulam Kerala FC
1
0
Churchill Brothers SC
Finished
17:00
  International Clubs CAF Confederations Cup, Group D
Paradou AC
-
-
FC San Pedro
inprogress
22:30
  Brazil Copa do Nordeste
AD Confianca SE
1
0
ABC FC RN
Finished
02:30
America FC RN
0
0
Botafogo FC PB
Finished
00:30
CS Alagoano AL
0
1
SC Recife PE
Finished
00:30
  Costa Rica Primera Division, Clausura
LD Alajuelense
1
1
CS Cartagines
Finished
03:30
Municipal Perez Zeledon
1
4
AD Municipal Grecia
Finished
05:30
  International Clubs CAF Confederations Cup, Group C
Djoliba
-
-
AL Nasr SC Benghazi
inprogress
22:30
  International Clubs Club Friendly Games
JK Tabasalu
5
2
Keila JK
Finished
12:50
Avanhard Odessa
1
4
Real Pharma Odessa
Finished
12:00
FK Renova
5
0
KS Korabi Peshkopi
Finished
15:30
Kohtla-Jarve JK Jarve
-
-
Tallinna FC Flora U21
Finished
20:10
Los Angeles FC
2
0
Penarol De Montevideo
Finished
07:00
Fc Arkadiya Aval Odessa
-
-
Fc Atletic Odessa U19
inprogress
10:30
FC Merani Tbilisi
-
-
FC Zugdidi
Finished
12:30
Dinamo Bucuresti
6
0
CS Tunari
Finished
12:30
Sgs Essen-schonebeck 19/68
2
0
Djk Sf Katernberg
Finished
13:30
Tiszakecske FC
7
0
Soroksar SC
Finished
13:30
Kolomyagi St Petersburg
-
-
Fenix St Petersburg
inprogress
13:30
VfL Wolfsburg
8
0
FC Oberneuland
Finished
14:00
Turu Dusseldorf
0
3
Hennef 05
Finished
15:30
Tgd Essen-west
1
3
Sc Frintrop
Finished
15:30
Fk Kabel Novi Sad
4
0
Fk 1 Maj Ruma
Finished
15:30
FC Krasnodar
2
1
FK Jablonec
Finished
15:30
FC Kuban Krasnodar
-
-
FK Jablonec
بازی شروع نشده است
15:30
FC Flora Tallinn
3
0
FCI Levadia Tallinn
Finished
16:30
NK Slaven
-
-
ETO FC Gyor
Finished
18:30
  Greece Super League 2
Apollon Pontou
0
5
Apollon Smyrnis
Finished
16:30
Apollon Larissa FC
4
1
Doxa Dramas
Finished
16:30
Ergotelis
1
2
PAS Giannina
Finished
18:30
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
CSD Municipal
2
4
CSD Comunicaciones
Finished
00:30
Deportivo Sanarate
1
2
Antigua Gfc
Finished
20:30
CSD Xelaju MC
3
1
Deportivo Mixco
Finished
05:30
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
-
-
Deportivo Siquinala
بازی شروع نشده است
21:30
Deportivo Iztapa
-
-
CD Malacateco
بازی شروع نشده است
22:30
  Panama Premier Reserve League
Atletico Independiente
1
1
Alianza FC
Finished
01:30
Sporting SM
-
-
Costa Del Este FC
بازی شروع نشده است
23:30
Plaza Amador
-
-
Union Deportivo Universitario
بازی شروع نشده است
23:30
  Mexico Liga Premier
Sporting Canamy
1
0
Cruz Azul Hidalgo
Finished
02:30
  Chile Primera Division
Audax Italiano La Florida
4
1
Cobresal
Finished
03:00
Santiago Wanderers
0
3
CD Universidad Catolica
Finished
18:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
Libertad Asuncion
1
1
Club Olimpia
Finished
02:45
Guairena FC
2
0
Club River Plate Asuncion
Finished
00:30
  International Clubs Arena Cup
NK Istra 1961
1
3
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
13:30
  South Africa Premier League
Baroka FC
2
1
Maritzburg United
Finished
17:00
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
2
1
FC Wil 1900
Finished
17:30
FC Chiasso
1
1
Grasshopper Club Zurich
Finished
18:30
  Bolivia Division Profesional, Apertura
Club Bamin Real Potosi
-
-
Blooming Santa Cruz
inprogress
22:30
  Greece U19 Super League
AE Larissa FC
0
3
Panathinaikos
Finished
13:30
AO Xanthi FC
2
1
OFI
Finished
12:30
  Spain Primera Nacional, Women, Group VII
Cff Maritim
2
5
Mislata Cf
Finished
13:30
  Italy Serie C, Girone B
Fermana FC
1
1
Piacenza Calcio 1919
Finished
17:30
Modena FC
2
2
Imolese Calcio
Finished
20:00
Rimini FC 1912
1
3
LR Vicenza Virtus
Finished
20:00
Virtus Vecomp Verona
1
2
Feralpisalo
Finished
20:00
US Triestina Calcio 1918
4
1
Cesena FC
Finished
17:30
SSD Vis Pesaro 1898
0
0
Ravenna FC 1913
Finished
17:30
FC Arzignano Valchiampo
1
1
SS Sambenedettese Calcio
Finished
17:30
AJ Fano 1906
0
2
AS Gubbio 1910
Finished
20:00
  Portugal Campeonato Nacional, Women
Cs Maritimo Madeira
-
-
Ca Ouriense
Finished
18:30
  Portugal Segunda Liga
UD Vilafranquense
1
1
CD Feirense
Finished
20:45
CD Cova Piedade
1
1
CD Mafra
Finished
14:45
Casa Pia AC
0
2
Sporting Farense
Finished
18:30
Leixoes SC
1
1
Academica De Coimbra
Finished
18:30
FC Porto B
4
2
SC Covilha
Finished
18:30
Academico De Viseu FC
1
0
FC Penafiel
Finished
18:30
Uniao Desportiva Oliveirense
4
0
Varzim SC
Finished
18:30
GD Chaves
0
2
Nacional De Madeira
Finished
14:45
  Italy Serie C, Girone A
Novara Calcio
1
1
US Citta DI Pontedera
Finished
17:30
Como 1907
2
0
AC Renate
Finished
20:00
Robur Siena
1
1
Calcio Lecco 1912
Finished
17:30
SS Arezzo
3
0
US Pergolettese 1932
Finished
17:30
AS Giana Erminio
1
0
AC Gozzano
Finished
20:00
US Pianese
2
2
US Albinoleffe
Finished
20:00
FC Pro Vercelli 1892
1
2
AC Monza
Finished
17:30
US Alessandria Calcio 1912
3
3
Olbia Calcio 1905
Finished
17:30
  Italy Serie C, Girone C
AS Avellino 1912
1
1
AZ Picerno
Finished
20:00
Reggina 1914
1
1
SSC Bari
Finished
17:30
AS Viterbese Castrense
2
0
Calcio Catania
Finished
17:30
Virtus Francavilla Calcio
2
0
Paganese Calcio 1926
Finished
17:30
SS Monopoli 1966
0
0
Ternana Calcio
Finished
17:30
Potenza Calcio
1
0
AS Bisceglie
Finished
20:00
FC Rieti
1
0
Casertana FC
Finished
20:00
Cavese 1919
1
0
SS Teramo Calcio
Finished
20:00
  France Championnat National U19, Group B
Auxerre AJ
0
1
RC Strasbourg Alsace
Finished
13:30
  Germany 3. Liga
TSV 1860 Munich
4
1
Eintracht Braunschweig
Finished
15:30
Krefelder FC Uerdingen 05
0
3
FC Bayern Munich II
Finished
16:30
  Brazil Catarinense, Serie A
GE Juventus SC
-
-
Criciuma EC SC
inprogress
22:30
CA Tubarao SC
-
-
Figueirense FC SC
inprogress
22:30
  Brazil Goiano, 1 Divisao
AA Aparecidense GO
-
-
Gremio Anapolis GO
inprogress
23:00
Ipora GO
-
-
Goias EC GO
inprogress
22:00
  Morocco Botola
FUS Rabat
-
-
DHJ Difaa Hassani Jdidi
inprogress
21:30
CR Khemis Zemamra
1
2
AS Far Rabat
Finished
17:30
  Turkey Amateur 2nd Lig, Beyaz Grup
Hekimoglu Trabzon
0
0
Manisa Futbol Kulubu
Finished
13:30
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo I
CD Conxo Santiago
1
1
Real Oviedo
Finished
14:30
  Greece U19 Super League 2
A.O. Kassiopi
2
5
Pas Giannina
Finished
14:30
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
0
0
BFC Dynamo
Finished
16:00
  Uganda Cup
Kampala University Fc
-
-
Kataka Fc
Finished
16:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Sc Maria Fonte
-
-
Gd Chaves B
Finished
18:30
Ar Sao Martinho
-
-
AD Oliveirense
Finished
18:30
Sc Mirandela
-
-
Berco SC
Finished
18:30
Csd Camara de Lobos
-
-
Cd Cerveira
Finished
18:30
  Brazil Paulista, Serie A1
SE Palmeiras SP
-
-
SAO Paulo FC SP
inprogress
22:30
Botafogo FC SP
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
22:30
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Lucan United FC
4
1
Home Farm FC
Finished
14:30
  Belgium First Division B, Second stage
Union Saint-Gilloise
2
2
Lommel SK
Finished
18:30
  El Salvador Segunda Division
Cd Once Lobos Chalchuapa
-
-
CD Titan
Finished
20:30
Csd Vendaval
-
-
CD Racing Junior de Armenia
Finished
20:00
  Brazil Paranaense, 1 Divisao
Cianorte FC PR
-
-
CE Uniao PR
inprogress
22:30
Operario Ferroviario EC PR
-
-
Rio Branco SC PR
inprogress
22:30
  Brazil Pernambucano, Serie A1
Petrolina PE
-
-
Nautico PE
inprogress
22:30
Salgueiro PE
1
1
Central PE
Finished
02:30
Decisao PE
-
-
Afogados Ingazeira PE
inprogress
22:30
  Brazil Cearense, Serie A
Ferroviario AC CE
-
-
Barbalha FC CE
inprogress
22:30
Floresta EC CE
-
-
Guarany SC CE
inprogress
22:30
  Brazil Paulista, Serie A2
Rio Claro FC SP
-
-
CA Penapolense SP
inprogress
22:30
  Brazil Baiano, 1 Divisao
EC Bahia BA
-
-
EC Vitoria DA Conquista BA
inprogress
22:30
  Brazil Gaucho
Gremio Esportivo Brasil RS
-
-
Gremio FB Porto Alegrense RS
inprogress
22:30
CE Bento Goncalves RS
-
-
CE Aimore RS
inprogress
22:30
SER Caxias DO Sul RS
-
-
EC Sao Jose RS
بازی شروع نشده است
23:30
  Brazil Sergipano
America Esporte Clube SE
-
-
CS Sergipe SE
inprogress
22:00
  Greece 3rd League, Group 6 (4)
Pao Aittitos Spata FC
-
-
AS Rodos
Finished
16:30
Aek Tripolis
-
-
Korinthos 06
Finished
16:30
  International Clubs Club Friendly Games, Women
JK Tallinna Kalev
-
-
FC Flora Tallinn
inprogress
22:00
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
CD Ocotal
-
-
Diriangen
inprogress
22:00
  Andorra Copa Constitucio
FC Santa Coloma
-
-
CE Carroi
Finished
20:30
  Ghana Premier League
Hearts of Oak
1
2
Asante Kotoko
Finished
18:30
  France Championnat National U19, Group C
Tours FC
-
-
Us Concarneau
Finished
18:00
  Germany Amateur Regionalliga West
Bonner SC
2
2
Fortuna Dusseldorf II
Finished
17:30
  Netherlands Eerste Divisie
GO Ahead Eagles
1
0
NAC Breda
Finished
17:00
  Greece 3rd League, Group 2 (4)
Edessaikos
-
-
Almopos Arideas
Finished
16:30
  Greece 3rd League, Group 1 (4)
Pandramaikos
-
-
Kilkisiakos
inprogress
16:30
  Finland Suomen Cup, Group A
FC Honka
1
1
Hifk
Finished
16:30
  Israel Liga Alef North
Maccabi Ironi Kiryat Ata
1
0
SC Tira
Finished
15:00
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Uniao de Leiria
-
-
Gd Fontinhas
Finished
14:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Sportivo de Loures
-
-
Real Sporte
Finished
14:30
  Greece 3rd League, Group 5 (4)
APO Keratsini
1
0
Ano Mera
Finished
14:30
Agioi Anargyroi
-
-
AE Kifisias
Finished
16:30
Kallithea FC Athén
-
-
Fostiras Athinon
Finished
16:30
  Cyprus 1st Division, Women
Lefkothea Latsion
-
-
Champions Ypsona
inprogress
12:30
  USA US Open Cup
THE Villages
-
-
South Georgia Tormenta FC 2
بازی شروع نشده است
00:30
Miami United FC U23
-
-
Naples United FC
بازی شروع نشده است
02:30
Louisiana Krewe FC
-
-
Corpus Christi FC
بازی شروع نشده است
02:30
FC Boulder Harpos
-
-
Crossfire Redmond
بازی شروع نشده است
03:30
FC Motown
-
-
New York Pancyprian Freedoms
بازی شروع نشده است
03:30
Atlantic City FC
-
-
Newtown Pride FC
بازی شروع نشده است
03:30
Nashville United
-
-
Cleveland SC
بازی شروع نشده است
03:30
DES Moines Menace
-
-
MED City FC
بازی شروع نشده است
03:30
Denton Diablos FC
-
-
NTX Rayados
بازی شروع نشده است
03:30
FC Golden State Force
-
-
FC Arizona
بازی شروع نشده است
04:00
Olympic Club
-
-
FC Davis
بازی شروع نشده است
04:00
  Brazil Campeonato Paraibano
Desportiva Perilima PB
-
-
Campinense PB
inprogress
22:30
CS Paraibano PB
-
-
Atletico Cajazeirense PB
بازی شروع نشده است
22:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید